Новини

Володимир-волинські ФАПи забезпечили медичними сумками

Архів
3 переглядів

ФАПам району передали медичні сумки, сухожарові шафи, холодильники, шафи для зберігання ліків, глюкометр, тонометр та інші важливі речі. Все це закуплялося відповідно до переліку потреб для роботи у медичних пунктах.

Загальна вартість медичного приладдя – 312 тисячі гривень. Ці кошти виділили торік з держбюджету за пропозицією народного депутата  України Ігоря Гузя.  Парламентар особисто зустрівся з працівниками фельдшерсько-акушерських пунктів на базі місцевого територіально-медичного об’єднання.

“Підтримав нову медичну реформу в парламенті з кількох причин. У ній закладена конкурентність. Досі людей обстежував дільничний лікар, якого людина не обирала. Гроші тепер йдуть за пацієнтами на конкретні медичні установи, а це – і пропорційне збільшення зарплати, нове обладнання за державні гроші. Люди завжди будуть обирати кращі умови для обслуговування і це – нормально», – сказав Ігор Гузь.

У регіоні Прибужжя медичні сумки та інші вкрай важливі лікарські обладнання придбали для 105-ти ФАПів. Про це повідомляє прес-служба народного депутата

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up