Новини

Володимир-волинські ФАПи забезпечили медичними сумками

Архів
13 переглядів

ФАПам району передали медичні сумки, сухожарові шафи, холодильники, шафи для зберігання ліків, глюкометр, тонометр та інші важливі речі. Все це закуплялося відповідно до переліку потреб для роботи у медичних пунктах.

Загальна вартість медичного приладдя – 312 тисячі гривень. Ці кошти виділили торік з держбюджету за пропозицією народного депутата  України Ігоря Гузя.  Парламентар особисто зустрівся з працівниками фельдшерсько-акушерських пунктів на базі місцевого територіально-медичного об’єднання.

“Підтримав нову медичну реформу в парламенті з кількох причин. У ній закладена конкурентність. Досі людей обстежував дільничний лікар, якого людина не обирала. Гроші тепер йдуть за пацієнтами на конкретні медичні установи, а це – і пропорційне збільшення зарплати, нове обладнання за державні гроші. Люди завжди будуть обирати кращі умови для обслуговування і це – нормально», – сказав Ігор Гузь.

У регіоні Прибужжя медичні сумки та інші вкрай важливі лікарські обладнання придбали для 105-ти ФАПів. Про це повідомляє прес-служба народного депутата

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up