На головну Новини “Володимир-Волинськтеплоенерго” розпочало підготовку до наступного опалювального сезону

“Володимир-Волинськтеплоенерго” розпочало підготовку до наступного опалювального сезону

58

Про це повідомляється на офіційній сторінці комунального підприємства у фейсбуці. “Після завершення опалювального сезону комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» розпочинає активну підготовку до проведення ремонтно-технічних заходів на підприємстві. Це необхідно для забезпечення якісними послугами теплопостачання та гарячого водопостачання жителям Володимира-Волинського у наступному опалювальному сезоні 2021-2022”., – йдеться у повідомлення.

Зокрема, планується силами працівників КП провести гідравлічні випробування котлів та теплових мереж, здійснити промивку водопідігрівачів кислотним розчином, прочистити газоходи та котли, полагодити насосне обладнання на котельнях, центральних теплових пунктах і бойлерних підприємства, а також провести роботи з підготовки хімводоочищення. Для енергозбереження та захисту труб від небажаних впливів зовнішніх температурних факторів буде оновлено теплоізоляцію трубопроводів системи опалення та ЦТП.

- реклама -

Також заплановані ремонти димососів, вентиляторів та клапанів на усіх котельнях; регуляторів тиску на котельнях, що розташовані на вулиці Луцька, 103-К та Старицького, 12-К; запірної арматури, газової автоматики, двигунів комутаційної апаратури, освітлення котельні , автоматики котлів, приладів та засобів вимірювання; покрівлі на котельнях, що розташовані на вулицях Шевченка, 73-К, Ковельська, 106-К, Павлова, 20-К, Луцька, 221-К та центральних теплових пунктах №2 та №3.

Силами підприємства у 2021-2022 роках планується відремонтувати 18 котелень, провести гідравлічні випробування 19,4 кілометра теплових мереж та 4-х центральних теплових пунктів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × два =