На головну Новини Володимирчан запрошують встановити зообудиночки для тварин-безхатьків

Володимирчан запрошують встановити зообудиночки для тварин-безхатьків

113

Ветеринарна лікарка Альона Чеснович звернулася до підприємців та небайдужих мешканців міста із закликом попіклуватися про безпритульних тварин, які потерпають від холоду у зимовий період. Розповідь про благодійний проект, який допоможе вирішити цю проблему, вона опублікувала на своїй фейсбук-сторінці.

“Звертаємось до Вас з проханням підтримати благодійний проект щодо встановлення “зообудиночків” для безпритульних тварин у Володимирі-Волинському. Він спрямований на зміну ставлення до безпритульних тварин та їхнього захисту. Перші будиночки плануємо встановити найближчим часом на території вет.клініки ( оскільки маємо вже 5 “квартирантів”😂). Наступні ж будуть встановлені згідно заявок від жителів міста, які хочуть, щоб такі будиночки з’явилися у зручних, безпечних місцях на їхніх вулицях”, – пояснила Аліна Чеснович.

- реклама -

Вона зауважила, що до таких проектів долучилося багато міст України, тож довкола цього могли б об’єднатися і володимирчани, подарувавши до свят теплі “зоохатки” чотирилапим безхатькам. “Нехай кожна безпритульна тваринка в нашому місті відчує тепло і любляче ставлення людини”, – запропонувала ветеринарка.

Долучитися до проекту можна, переказавши гроші на картку 5168757375197821 на ім’я Чеснович А.С. Усі фінансові витрати та внески ініціаторка проекту відображатиме на особисті сторінці та сторінці клініки щодня. Хто має пропозиції стосовно проекту, може телефонувати за номером  0975679267.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 − 2 =