Новини

Володимирчанам розкажуть, як змінити публічний простір міста на краще

Архів
4 переглядів

17 листопада в рамках проекту «Київський Діалог»  за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина відбудеться воркшоп: «Якісні зміни у міських просторах» для активістів, ЗМІ, молоді та бізнесу міста Володимира-Волинського, повідомляє сайт міської ради.

Під час воркшопу урбаніст і громадський діяч Олександр Шутюк поділиться досвідом якісних змін у міських просторах, що їх спровоковано “знизу”, розповість про комплексне бачення міста та дасть відповідь на питання, що можна змінити і як це краще зробити у міському просторі Володимира-Волинського.

Захід розпочнеться о 13:00 в Хабі «Creative studio» (вул. Ковельська, 42)

Зареєструватись можна за посиланням :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUjkrY5ngI7o-fYlyfKUT9LzmnVbCSOsp4zOlNvg0lHWE6AA/viewform

Олександр Шутюк– один з найпомітніших урбаністів Львова. Ініціатор встановлення обмежувальних стовпців для протидії паркуванню на тротуарах, займається урбаністичними проектами з озеленення вулиць, співпрацює з Інститутом просторового розвитку Львівської міської ради.

«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду.

Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.

Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.

У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up