Новини

Володимирчани на Volyn Open за танцювальною майстерністю старших перевершили

Архів
18 переглядів

Минулими вихідними володимир-волинський  клуб спортивного танцю  «StarLight»  провів відкритий  національний чемпіонат України серед юніорів – 1 у європейській та латиноамериканській програмах «Volyn Open» .

Для участі у ньому до Луцька з’їхалися спортсмени-танцівники з  усіх куточків України, а також з Італії, Ізраїлю, Молдови, Грузії, Польщі – усього 1181 пара! З цих же країн були і судді.

Володимир-волинці привезли з чемпіонату  третє місце, яке серед 32-х пар вибороли 11-річні Роман Боярчук і Ярина Шуляр. Це особливий успіх ще й тому, що хоча наша пара за віком ще  є «ювеналами», однак виступала у групі «юніорів», і, за висновками суддів, мало кому поступилася майстерністю.

Організатори чемпіонату, Станіслав і Софія Кузнєчихіни висловлюють глибоку вдячність своїм рідним, які завжди щиро підтримують їхні починання. А також батькам вихованців, що також не залишилися байдужими, відгукнулися і допомогли в організації змагань. Дякують за ділову вагому допомогу  директору педагогічного коледжу Миколі Савєльєву, за фінансову підтримку обласному депутату Валерію Діброві, депутату міськради Максиму Климюку, й особливо головному партнеру змагань, підприємству з виробництва мінеральних вод торгової марки «Червона калина».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up