Новини
Сьогодні

Володимирчанин отримав нагороду від Залужного

Війна
219 переглядів

Житель Володимира Тарас Ліпейко отримав почесну нагороду – «Золотий Хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Чоловік багато років присвятив роботі у ПрАТ «Волиньобленерго», а на момент повномасштабного вторгнення працював уже за кордоном. Повернувшись додому, у липні 2022 року він добровільно став на захист України – пішов служити у 39-й зенітний ракетний полк, де був начальником радіолокаційної станції.

У вересні цього року, під час боїв на Запорізькому напрямку, отримав поранення внаслідок ураження російським безпілотником «Ланцет». Мав численні травми, значний опік тіла, контузію, найважче ж – втратив ліву руку, яку лікарі змушені були ампутувати у дніпровській лікарні імені Мечникова.

Протягом кількох місяців молодший сержант перебував на лікуванні також у Запоріжжі, Києві, Львові. Нині ж очікує на протезування у реабілітаційному центрі «Галичина», що на Львівщині.

Усіляко підтримує чоловіка на шляху одужання його дружина Лариса, а також син і донька, які нині здобувають освіту у вишах.

А після реабілітації Тарас Ліпейко хоче повернутись на службу. Впевнений, що протез не стане йому на заваді. «Треба усім іти воювати», – каже воїн і додає: «Мусимо ворога зупинити там, на Сході, а не чекати, поки він прийде убивати українців сюди».

Коментарі
Теги: Валерій Залужний, Золотий Хрест, Тарас Ліпейко
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up