Новини

“Володимирліфту» запропонували об’єднатися з «Управляючою житловою компанією»

Архів
29 переглядів

Упродовж двох тижнів у міськвиконкомі працювала робоча група, яка вивчала фінансово-господарський стан СРБП “Володимирліфт» за два роки.

Під час підсумкового засідання   названо ряд проблем, які негативно вплинули фінансову спроможність підприємства. Це, зокрема, зростання витрат на  більш як  30 відсотків, а також різке скорочення кількості споживачів через неконкурентні позиції  підприємства  на ринку таких специфічних послуг.  З таких причин воно вже втратило понад 80 відсотків  своїх споживачів у Нововолинську.

За інформацією в.о. директора КП «Володимирліфт» Олександра Залуцького,  нині коштів ледь вистачає на виплату зарплати, що спонукає переглянути вартість обслуговування недиспетчеризованих ліфтів,  але це, в свою чергу, призведе до відмови споживачів Володимира від цих послуг, про що вже наголошували голови ОСББ та ЖБК.

Голова робочої групи Ярослав Матвійчук наголосив, що для міської влади важливо зберегти ці послуги в комунальній сфері і запропонував на розгляд керівництва три варіанти подальших подій: перейти у приватний бізнес; переглянути тариф до самоокупного, що призведе до втрати споживачів; провести реорганізацію, оптимізувавши при цьому фінансові можливості як в частині виконання робіт, так і у зменшенні витрат, питома вага яких в тарифі через скорочення кількості обслуговуючих об’єктів, збільшується. Із останнім погодилася адміністрація, а в ході виїзного засідання і решта колективу підприємства.

Члени робочої групи запропонували розглянути реорганізацію СРБП «Володимирліфт» шляхом приєднання його до КП «УЖК», яке за попередніми розрахунками готове забезпечити нижчий тариф, аніж розрахований нині ліфтовим підприємством.

Депутат міської ради Олександр Дзядук, який порушував питання подальшої долі «Володимирліфту» на сесії міської ради, радив спонукати голів ОСББ залишитися на обслуговуванні комунального підприємства, хай навіть у вигляді об’єднаного з КП «УЖК». Депутатка  Оксана Виваль, яка була складі робочої групи, зауважила, що це підприємство вже неплатоспроможне, дебіторська заборгованість перевищує кредиторську практично в  три рази, отож затягування  з прийняття рішень призведе до збільшення збитків, для покриття яких необхідно буде шукати джерела фінансування. 

Ярослав Матвійчук підсумував, що робоча група рекомендуватиме саме реорганізацію підприємства шляхом приєднання до КП “УЖК” із повноцінним збереженням колективу і таким чином розвіяв  озвучені на сесії побоювання депутатів про повну ліквідацію СРБП «Володимирліфт».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up