На головну Новини ВОЛОДИМИРСЬКЕ КІНО ПЕРЕЇЖДЖАЄ

ВОЛОДИМИРСЬКЕ КІНО ПЕРЕЇЖДЖАЄ

1323

  Відсьогодні кінотеатр у нашому місті змінює адресу – замість звичного культурно-мистецького центру ім. Т. Шевченка відвідувати кіносеанси будемо у новому торгово-розважальному центрі «7я». Окрім перегляду останніх новинок вітчизняного і світового кінематографу в новому закладі можна весело провести час усією родиною у затишному кафе або кінобарі, а невдовзі і у дитячій розважальній зоні.

Як розповів підприємець Андрій Недбало (на знімку) протягом двох років трудились над реалізацією  цього задуму, поки втілили його у життя.

- реклама -

  Іще вчора тут на повну кипіла робота – снували туди-сюди робітники з електроінструментами, стояли нерозпаковані меблі, а вже сьогодні новий кінотеатр відчиняє двері для перших відвідувачів.

     Одразу два кінозали зі зручними кріслами, гарними зображенням та звуком, на відміну від зали КМЦ, взимку будуть опалюватись, одразу зауважує підприємець Андрій Недбало, який протягом багатьох років орендував кінотеатр ім. Шевченка. А відтак, шанувальникам кіно тепер не потрібно буде кутатись у теплий верхній одяг.

Перевагою двох кінозалів є те, що глядачі зможуть обирати сеанс, який їм найбільше до вподоби, тож навіть члени однієї родини зможуть без суперечок розійтись «по інтересах» на перегляд фільмів улюбленого жанру. Якщо раніше у КМЦ було 7 сеансів на день, то у ТРЦ «7я» їх буде 14. У кінозалі під назвою «Мама» 63 місця, а кінозал «Тато» може умістити одразу 68 глядачів.

В очікуванні фільму або ж після сеансу любителі кіно можуть смачно перекусити в кафе «Хата» та у кінобарі. Невдовзі у закладі запрацює і дитяча розважальна зона «Халабуда». Працюватиме розважальний центр щодня з 10-ї ранку до 12-ї ночі, без вихідних. Утім офіційне відкриття «Сім’ї» відбудеться незабаром, коли кінотеатр запрацює на повну потужність.

– Подібні заклади вже багато років є у Луцьку, Львові та інших містах, куди досі доводилось їздити володимирчанам, аби відпочити родиною. Так, у нас місто набагато менше і вигоди, вочевидь, від розважального комплексу також буде менше, але чому він не має права на існування? Вважаємо, що такий заклад має бути, а відтак протягом двох років трудились над реалізацією свого задуму, – розповідає Андрій Недбало.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять + сім =