На головну Новини Володимирське ТМО на шпальтах британського таблоїда та відео BBC

Володимирське ТМО на шпальтах британського таблоїда та відео BBC

277

На шпальтах найстарішого британського таблоїда TheMirror, заснованого ще у 1903 році, нещодавно з’явилася стаття про волонтера-британця Джона Данна, проілюстрована світлиною, на якій є генеральна директорка Володимирського ТМО Тетяна Ващук. На фото вона стоїть з закордонним гостем на фоні будівлі лікарні. Тож хто такий цей британський благодійник, який уже не вперше привозить допомогу українцям, і що про його візит до Володимира пише видання?

Джон Данн – екс-голкіпер хокейної команди «Southgate» та колишній солдат. Він «на власні очі побачив, які війна росії в Україні розбиває серця, але це не зупинило його, щоб знову повернутися до українського кордону і привезти ще більше допомоги», – йдеться у статті. Уперше британець подолав 18-годиний шлях до польсько-українського кордону ще в березні, щоб доставити допомогу українським біженцям. А відтак приєднався до місцевої благодійної організації Hertfood, і вже за кілька тижнів зумів відправити в Україну п’ять вантажівок, наповнених гуманітарною допомогою. А поки цей вантаж був у дорозі, і сам переїхав через кордон, доставивши до лікарні у нашому місті інсулін, дефібрилятори та інші медичні засоби.

- реклама -

Джон розповів виданню, наскільки хвилюючою була його мандрівка і наскільки мужніми, стоїчними він побачив українців. Коли британець вперше завітав до ТМО, тут якраз розчищали приміщення й облаштовували додаткові операційні та ліжка для хірургічного відділення, готові за потреба прийняти поранених і надавати допомогу їм. «Відчувалося, що вони через це хвилюються, але водночас пишаються тим, що готові і мають можливість допомагати», – поділився враженнями Джон Данн.

Також відео-сюжет про те, як благодійна організація Hertfood допомагає Україні, показали у новинному випуску британської служби BBC. Є тут і кадри з володимирської лікарні. У сюжеті йдеться, зокрема, про те, що медичні засоби доставляють у лікарні Володимира та Житомира. Це не лише медичне та сантехнічне обладнання, медикаменти і засоби гігієни, а й генератори, які надзвичайно потрібні у випадку перебоїв електропостачання.

До слова, чергова допомогу від небайдужих британців Джон Данн доставив у Володимирське ТМО просто на Великдень. Налагодити збір потреб та доставку вантажу йому допомагали волонтери Лариса Клейман, Роман Жук, Тарас і Тетяна Малюки, а координацію здійснювали з допомогою відповідальних осіб з міськвиконкому.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × три =