Новини

Володимирські депутати на передовій: побратими інколи дивуються позивному Миколи Матусевича

У четверговому випуску газети “Слово правди” до Дня місцевого самоврядування ми підготували публікацію про депутатів Володимирщини, які нині захищають Україну. Тож пропонуємо й вам, шановні онлайн-читачі, ознайомитися з їхніми історіями.

Микола Матусевич, депутат Володимирської районної ради

У Володимирі Миколу Матусевича знають як колишнього секретаря міської ради та ексначальника управління соцзахисту, а також – пристрасного колекціонера старожитностей. Він є депутатом районної ради, тож і військовий позивний отримав «депутат». Зізнається, що у його підрозділі народних обранців небагато, тож побратими доволі часто сприймають цей його статус доволі здивовано та часто згадують у позитивних прикладах, чи навіть у жартівливих контекстах.

Рішення стати на захист України у Миколи Володимировича визріло ще до початку повномасштабного нападу росії на територію нашої країни. Коли відчув, що у повітрі «пахне» війною, став до неї готуватися. Вирішив: якщо не візьмуть до війська – піде у партизани: він як мисливець мав рушницю з набоями, у брата, який частіше ходить на полювання, узяв дріб і порох. Досвід військовий у чоловіка був: свого часу він служив у прикордонних військах.

У перший день війни пан Микола зібрав свої речі й рушив у тодішнє місце дислокації тероборони. Згодом, коли сформували підрозділи ТрО, їх  передислокували до північних кордонів країни, де воїни зробили усе можливе, аби у випадку нападу з боку білорусі, у ворога не було шансів просунутися уперед. З початку весни 2023 року підрозділи успішно виконують бойові завдання на найгарячіших напрямках на сході України.

Микола Матусевич розповідає, що у липні мав можливість бути присутнім на сесії районної ради, під час якої нагадав про нагальні потреби свого підрозділу, в якому на передових позиціях несусь службу чимало жителів району. Також він відвідав одну із сесій Володимирської міської ради, де порушувалися «військові» питання. Пан Микола продовжує цікавитися життям міста та району та зараз зосереджується на виконанні поставлених завдань на передовій боротьби нашого народу проти знавіснілих ворогів.

Валентина ТИНЕНСЬКА

Коментарі
Теги: День місцевого самоврядування, депутат, ЗСУ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up