Новини

Володимирські лікарі проходять стажування у тренерів-медиків з Великобританії та Ірландії

Володимирська, Громади, Медицина, Новини
232 переглядів

Фахівці Володимирського ТМО Ігор Халимендик та Сніжана Федюк завершили перший етап стажування, відвідавши спеціалізований тренінг з травматології, що проходив наприкінці травня у місті Тернопіль.

European Trauma Course (ETC) наразі є спеціальною програмою навчання для досвідчених медичних працівників, які регулярно беруть участь у невідкладній допомозі пацієнтам із масивними травмами. Це найсучасніший тренінг, який навчає лікарів та інших зареєстрованих суміжних медичних працівників надавати допомогу  пліч-о-пліч у багатопрофільних командах. Тренерами курсу стали лікарі та медичні сестри з Великобританії та Ірландії. Разом із представниками Володимирського ТМО досвід у закордонних колег переймали лікарі зі Львова, Києва, Запоріжжя, Харкова, Ковеля, Івано-Франківська та інших міст України.

Метою курсу є створення переліку місцевих українських тренерів ЕТС. З-поміж майже сотні учасників першого курсу лише 12 відібраних пройдуть шлях до акредитації тренера. Відтак, сертифікат з потенціалом інструктора та правом на продовження стажування отримав лікар нашого ТМО Ігор Халимендик.

Коментарі
Теги: Ігор Халимендик, Ірландії, медики Великобританії, Сніжана Федюк. стажування
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up