На головну Новини Володимирські перевізники долучились до всеукраїнської акції протесту

Володимирські перевізники долучились до всеукраїнської акції протесту

40

   У вівторок з 10-ї ранку до 18-ї години вечора перевізники Володимирщини частково блокували рух на вулиці Луцькій. Близько десяти людей у світловідбивних жилетах ходили по пішохідному переходу, пропускаючи автомобілі щоп’ятнадцять хвилин.  Таким чином учасники акції виявили свій протест проти кабальної тарифної політики, яка призводить до згортання бізнесу.

Учасники мітингу – місцеві підприємці, які займаються вантажними перевезеннями великотоннажними автомобілями. Вимоги людей – заниження тарифів на вантажні перевезення, які диктують дві великі логістичні фірми-посередники, приносячи підприємцям збитки.

- реклама -

Мітингувальники вимагають здорової конкуренції на ринку вантажних перевезень та встановлення на рівні держави законодавчо-затверджених тарифів, які даватимуть змогу вільно працювати на цьому ринку.

Адже останнім часом дві фірми, які виступають посередниками між перевізниками та виробниками продукції, без пояснень та попередження знижують тарифи на перевезення, завдаючи перевізникам збитків.

Як наголосила одна із учасників протесту пані Оксана, акція оголошена безстроковою. І люди готові стояти доти, поки влада не зверне уваги та намагатиметься вирішити їхню проблему на загальнодержавному рівні. До слова, подібні акції протесту проходять по всій Україні.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × 3 =