Новини

Володимирські танцюристи на “Volyn Dance Festival”

Архів
2 переглядів

   Днями у Луцьку відбулося чергове яскраве танцювальне дійство, організоване володимир-волинським клубом спортивного танцю «StarLight» – Міжнародний танцювальний турнір “Volyn Dance Festival”. Тренери клубу Станіслав і Софія Кузнєчихіни вже дев’ятий рік поспіль займаються організацією таких дійств, вчетверте провели його у Луцьку.

Участь у турнірі взяла 981 пара – представники всіх обласних центрів України. Оцінювали змагання не лише українські, а й запрошені з Польщі, Молдови, Грузії та Білорусі судді. Звісно, усі пари клуб «StarLight» спробували свої сили у танцювальному конкурсі, більшість із них пройшла до фіналів і зайняла місця на п’єдесталах під час нагородження, розповідає Стас Кузнєчихін.

– Ілля Сайчук та Софія Гера, Андрій Терновик і Яна Жарновська, Рома Боярчук та Ярина Шуляр, Костянтин Ярош й Евеліна Калишук, Денс Пасаман та Ольга Ярмолюк, Антон Крижанівський та Аня Приступа – це ті володимирські пари, які найповніше реалізували себе і показали найкращий результат, – зазначив тренер.

Організатори висловлюють вдячність батькам вихованців, які допомогли у проведення цього масштабного заходу. “Volyn Dance Festival” лишив приємні враження і в учасників, і в суддів, зарядив енергією і наснагою на нові звершення.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up