Новини

«Володимиртепло» у фокусі «Прозорості і підзвітності»

Комунальна сфера, Новини
335 переглядів

 Обгрунтованість вартості матеріалів і робіт під час реконструкції теплових мереж котельні на вул. Шевченка у місті Володимирі було питанням чергового засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» під керівництвом начальника ОВА Юрія Погуляйка.

Зокрема, аналіз обгрунтованість вартості матеріалів та робіт вже проведеної публічної закупівлі ініціювала громадська організація «Платформа Громадський контроль», яка надіслала на адресу робочої групи відповідне звернення. Такі запити від громадськості щодо вивчення тендерів можна надсилати на Audyt@audyt.voladm.gov.ua.

Як поінформувала начальниця управління внутрішнього аудиту ОДА Оксана Будкіна, для вивчення питання робоча група направила лист Володимирській міській раді із запитом пояснити формування очікуваної вартості закупівлі, аспекти відбору постачальника та вжиті для зменшення вартості заходи.

Так, КП «Володимиртепло» надало інформацію, що Державною аудиторською службою України (м. Київ) у вересні 2023 року проведено моніторинг з приводу зазначеної закупівлі робіт з реконструкції теплових мереж котельні. За результатами аналізу дотримання замовником законодавства у сфері закупівель порушень не встановлено.

Окрім того, управлінням західного офісу Держаудитслужби у області здійснено ревізію фінансово-господарської діяльності КП «Володимиртепло» за період з 1 червня 2021-го до 31 грудня 2023 року. У ході проведеної зустрічної звірики в ТОВ «Вельт Капітал» за об’єктом «Реконструкція теплових мереж котельні по вул.Шевченка в м.Володимир» завищення вартості будівельних робіт ревізією не встановлено.

Коментарі
Теги: робоча група Волині, Теплові мережі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up