Новини

Волонтери привітали з Миколаєм дітей загиблих Героїв

Володимирська
446 переглядів

36 дітей загиблих військовослужбовців із Володимирської та сусідніх громад отримали подарунки від Святого Миколая.

Як розповіла волонтерка Ольга Жигунова  проєкт підтримки родин Героїв триває уже десятий рік, завдяки ініціативі Оксані Макогон – нашій землячці, котра нині проживає в Німеччині.

В затишних кольорових обгортках заховали одяг, взуття, солодощі, іграшки, канцелярію, засоби догляду. Усе добиралося згідно розмірів та з любов’ю, як до власних діток.

Ольга каже, що важливою метою в такій участі є нагадування про те, що підтримка, увага і пам’ять – це те, що дозволяє включитися в звичне життя попри втрату найближчих людей.

«Емоції в подібних справах переповнюють і дорослих, і дітей. А ще погодні умови випробовували на міцність транспорт Святого Миколая. Але склалося усе найліпшим чином, і вдалося вчасно доставити подаруночки до кожної оселі.

Спасибі кожному, хто створював казку дітям: Оксані Макогон і громаді Церкви Святого Юрія у Ляйпцігу, усім хто доставляв, надсилав, донатив та вболівав. Велика подяка о. Христофору, що весь день провів у дорозі і з дітьми. Володимирському військкомату та військовослужбовцям вдячність за супровід, підтримку і допомогу з транспортом. Ян Клубович, спасибі, що завжди поряд, Оксана Саганюк, без тебе не обходиться жодна волонтерська справа», – зауважує Ольга Жигунова.

Коментарі
Теги: діти Героїв, Святий Миколай
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up