Протягом двох днів, 25-26 березня, у місті тривав чемпіонат України з бального танцю «Volyn Open», який зібрав на паркеті близько тисячі учасників з України, Молдови, Польщі та Білорусі, а також суддів із світовим ім’ям. Організували це танцювальне дійство керівники місцевої студії бального танцю Станіслав та Софія Кузнєчихіни.

- реклама -

На відміну від попереднього, теперішній турнір відрізнявся зірковим складом журі. Адже оцінювати танцюристів з’їхались справжні метри танцювального світу з Ізраїлю, США, Польщі, Грузії, Молдови, Білорусі та України. Найсильнішими парами учасників, зі слів організатора Станіслава Кузнєчихіна, були представники з Польщі. Утім Україна також непогано себе показала. Так, танцюристи з Одеси здобули найбільше кубків і перемог. З нашого міста у чемпіонаті взяло участь 150 учасників, серед них найкраще виступили Роман Боярчук та Ярина Шуляр (на знімку).

Станіслав зізнається, що це був найважчий у плані організації, і наймасштабніший за всю історію Волині танцювальний турнір, який випала честь проводити саме йому. Проте, без допомоги спонсорів це важко було б зробити. Тож він щиро вдячний усім, хто відгукнувся і не відмовив у підтримці. Зокрема, настоятельці Святогірського Свято-Успенського Зимненського монастиря ігумені Стефанії, адміністрації готелю «Волинь» та Анатолію Кублію, котрі допомогли з розміщенням гостей. А також підприємцям Ігорю Павловському, Миколі Юнаку, Аліні Сич, Андрію Хілінському, торгівельному центру «Пан Буд». Крім того особлива вдячність за медичне забезпечення обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також ТМО за медичний супровід під час змагань.

У подальшому він і надалі планує розвивати танцювальний напрямок у Володимирі, рекламуючи тим самим наше місто.
Жанна БІЛОЦЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девятнадцять − 14 =