Новини

«Volyn Open» відкрив світу танцювальний Володимир

Архів
23 переглядів

Протягом двох днів, 25-26 березня, у місті тривав чемпіонат України з бального танцю «Volyn Open», який зібрав на паркеті близько тисячі учасників з України, Молдови, Польщі та Білорусі, а також суддів із світовим ім’ям. Організували це танцювальне дійство керівники місцевої студії бального танцю Станіслав та Софія Кузнєчихіни.

На відміну від попереднього, теперішній турнір відрізнявся зірковим складом журі. Адже оцінювати танцюристів з’їхались справжні метри танцювального світу з Ізраїлю, США, Польщі, Грузії, Молдови, Білорусі та України. Найсильнішими парами учасників, зі слів організатора Станіслава Кузнєчихіна, були представники з Польщі. Утім Україна також непогано себе показала. Так, танцюристи з Одеси здобули найбільше кубків і перемог. З нашого міста у чемпіонаті взяло участь 150 учасників, серед них найкраще виступили Роман Боярчук та Ярина Шуляр (на знімку).

Станіслав зізнається, що це був найважчий у плані організації, і наймасштабніший за всю історію Волині танцювальний турнір, який випала честь проводити саме йому. Проте, без допомоги спонсорів це важко було б зробити. Тож він щиро вдячний усім, хто відгукнувся і не відмовив у підтримці. Зокрема, настоятельці Святогірського Свято-Успенського Зимненського монастиря ігумені Стефанії, адміністрації готелю «Волинь» та Анатолію Кублію, котрі допомогли з розміщенням гостей. А також підприємцям Ігорю Павловському, Миколі Юнаку, Аліні Сич, Андрію Хілінському, торгівельному центру «Пан Буд». Крім того особлива вдячність за медичне забезпечення обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також ТМО за медичний супровід під час змагань.

У подальшому він і надалі планує розвивати танцювальний напрямок у Володимирі, рекламуючи тим самим наше місто.
Жанна БІЛОЦЬКА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up