Новини

Волинь: європейський досвід Волині

Лайфстайл, Новини
95 переглядів

В контексті Дня Європи у облдержадміністрації нагадали про здобутки Волині у співпраці та комунікації із країнами Європи.

Зокрема, обласна військова адміністрація є бенефіціаром 14 проєктів міжнародної технічної допомоги у 2023 році на загальну суму у понад 14 мільйонів євро.

Волинь пройшла перший конкурсний відбір Програми Interreg NEXT «Польща – Україна 2021-2027». Сім проєктів від області отримають співфінансування від ЄС за темою «Здоров’я» – загальна сума понад 6 мільйонів євро. А також 7 проєктів за напрямом «Довкілля», на реалізацію яких ЄС виділить близько 7,5 мільйонів євро.

 

Окрім цього, в області у рамках цієї програми здійснять три великі інфраструктурні проєкти, серед яких: «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі»,«Спільний розвиток доступної та стійкої медичної допомоги для людей похилого віку та людей з інвалідністю лікарень Білостока та Волині»,«Створення транскордонних центрів профілактичних оглядів у Люблінському воєводстві та Волинській області».

Коментарі
Теги: європейські проєкти, Волинь
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up