Новини

“Волиньгаз”: тариф на розподіл газу залишається незмінним

Архів
73 переглядів

У 2023 році тариф на розподіл газу для клієнтів АТ «Волиньгаз» буде без змін і становитиме 1,884 грн з ПДВ за  куб. метр на місяць. Про це повідомляє пресслужба АТ «Волиньгаз».

З січня 2023 року споживачі отримають нові платіжки за розподіл газу. У них буде більша чи менша сума для оплати за розподіл газу ніж та, яка була у 2022 році. Вартість доставки газу в кожного споживача індивідуальна.Суми в платіжках залежатимуть від вашого споживання блакитного палива впродовж минулого газового року – з 1 жовтня 2021 року по 30 вересня 2022 року.

Як розрахувати вартість послуги з доставки газу у 2023 році?Обсяг спожитого газу за рік ділять на 12 (кількість місяців в році) та множать на тариф – 1,884 грн з ПДВ. Результат – це місячна плата за доставка газу, яку необхідно сплачувати до 20 числа щомісяця. Також можна сплатити усю річну суму одним платежем і заощадити на банківській комісії.

«Волиньгаз», як підприємство критичної інфраструктури не припиняло роботу під час воєнного стану та забезпечує доставку газу для понад 250 тисяч споживачів газу та майже чотирьох тисяч підприємств і організацій різних форм власності.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up