На головну Війна Волинська облрада виділила понад 22 мільйони на оборону

Волинська облрада виділила понад 22 мільйони на оборону

7

Під час чергової 13 сесії депутати обласної ради одностайно підтримали рішення про внесення змін до бюджету 2022 року в частині виділення додаткових коштів на потреби краю в період воєнного стану.

Пленарне засідання тривало у режимі ZOOM-конференції. Найперше обранці громади виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання загиблих в українсько-російській війні. Перешкодою у роботі сесії не стала навіть повітряна тривога.

- реклама -

Головним питанням порядку денного було спрямування додаткових коштів на першочергові потреби краю у період воєнного стану. За результатами голосування депутати виділили на це майже 22,5 млн грн.

З них більше 17,5 млн грн підуть на фінансування Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин, підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки та мобілізації в області. Кошти призначаються на зміцнення матеріально-технічного та ресурсного забезпечення ТрО і посилення антидиверсійної боротьби. У зв’язку з чим,  депутати також затвердили зміни до згаданої програми.

Також майже 3 мільйони гривень додано на реалізацію Комплексної регіональної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

Голова обласної ради Григорій Недопад подякував депутатам за оперативність рішень та активність і не лише депутатську, а й громадянську.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − 11 =