На головну Новини Волинські децентралізатори продовжують навчати дистанційно

Волинські децентралізатори продовжують навчати дистанційно

52

Нещодавно Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» провів дистанційний тренінг під назвою «Управління проектним циклом».

Учасниками заходу стали голови або заступники голів волинських об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, які опікуються питаннями розвитку, депутати місцевих рад, представники служб та структурних підрозділів виконавчих органів ОТГ, представники громадських організацій.

- реклама -

Тренінг відбувся, щоб розширити та поглибити знання учасників щодо процесів і методів управління проектним циклом та донести інформацію щодо мотивації та вимог донорів та їхніх підходів до оцінювання таких пропозицій.

З вітальним словом до учасників онлайн-тренінгу звернувся керівник Волинського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Анатолій Пархом’юк, який наголосив на важливості обраної теми. Тренером став Петро Гоцалюк, експерт з питань регіонального розвитку цієї програми.

Під час тренінгу детально розглянули визначення та типи проектів, аналіз ситуацій та потреб, комплексний аналіз проблем тощо. Тренінги та семінари у дистанційному форматі відбуваються через карантин.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять + шість =