Новини

Волинські ОТГ доотримають сотні тисяч гривень завдяки перевірці цифр

Архів
20 переглядів

Волинські ОТГ  мають змогу доотримати значні кошти інфраструктурної субвенції завдяки уточненню площ громад волинськими експертами із децентралізації та Волинською ОДА.

Волинські децентралізатори ще у грудні 2017 року отримали доручення Мінрегіону щодо перевірки  даних про площі ОТГ для розрахунку інфраструктурної субвенції. Під час перевірки цієї інформації разом із громадами було виявлено суттєві розбіжності щодо площ восьми ОТГ, які значно впливали на суми субвенцій, адже у деяких випадках йшлося про сотні тисяч гривень. Перевірену інформацію пізніше надали міністерству для уточнення даних із Волинською ОДА.

Як наслідок, усі ОТГ, у яких були виявлені розбіжності, надали документи до Волинської ОДА, що підтверджують площі їх територій. Далі інформацію врахували у Мінрегіоні і відповідно під час розрахунків сум субвенцій будуть внесені необхідні зміни у 2018 році.Як зазначили службовці Мінрегіону, виявлення та виправлення таких розбіжностей має безумовний позитив, бо громади контролюють кожну гривню надходжень до своїх бюджетів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up