На головну Новини Волинський «фаберже» замахнувся на Книгу рекордів Гіннеса

Волинський «фаберже» замахнувся на Книгу рекордів Гіннеса

58

У випуску новин “Сьогодні” на телеканалі «Україна»  у новорічні дні показали,  як володимир-волинець Анатолія Бойко створює шедеври з пташиних яєць. Колишній військовий почав використовувати нову техніку – обробка металом. І увійшов до Книги рекордів України, як власник найбільшої колекції експонатів з яєчної шкаралупи.

Ескізів Анатолій ніколи не робить, все спонтанно. Спеціальним інструментом прорізає шкаралупу яйця, яке обтягнуте металом. У колекції – близько 200 яєць. Є курячі, качині, перепелині і страусині. Їх можна назвати справжніми шедеврами. Все в одному екземплярі.

- реклама -

“Тут три роботи в одній. Ось відкривається гусяче яйце. Так фіксується, всередині куряче. Його виймаємо і відкриваємо, а всередині перепелине. Відкриваємо, а всередині – ікона Божої Матері”, – показує один зі своїх шедеврів майстер.

Роботи на релігійну тематику – особлива гордість Анатолія. А ще йому вдалося витягнути шкаралупу – вийшов ще шедевр.“Це все шкаралупа яйця вирізана тонкою смужкою. Вона витягнута, я її витягував понад півроку, а потім так закрутив. Шкаралупа ціла, ніде немає тріщи”, – ділиться Анатолій.

Майстерня Анатолія більше схожа на музей. Сюди нерідко приходять на екскурсії. “Волинський Фаберже”  техніку покриття сріблом яєчної шкаралупи вигадав сам – аналогів в світі немає. Колекція майстра увійшла до Національного реєстру рекордів України. Тепер майстер замахнувся на Книгу рекордів Гіннеса. І надіслав заявку. Щоб і там визнали його унікальні роботи.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять + тринадцять =