Новини

Волинський щит: Меморандум з прицілом на мирне майбутнє

Архів
81 переглядів

Нещодавно в одному з прифронтових міст Донеччини командир нашої 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко та ректор Волинського Національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось з ініціативи командира 14 ОМБр підписали меморандум про співпрацю. В її основі лежить спільна навчальна, наукова, інформаційна, суспільна робота, державницько-патріотичні ініціативи та заходи, які втілюватимуться в життя.

Під час зустрічі полковник Олександр Охріменко та Анатолій Цьось обговорили стратегію та плани реалізації спільних проектів, ситуацію на лінії фронту, який тримає Князівська бригада, перспективи навчання у ВНУ імені Лесі Українки військовослужбовців 14-ї  ОМБр, зокрема, тих, які отримали поранення під час бойових дій, та дітей воїнів бригади.

Олександр Охріменко вручив Анатолію Цьосю відзнаку командира 14-ї ОМБр імені князя Романа Великого та бригадний мерч, що, за словами ректора волинського вишу, стало для нього великою честю та несподіванкою.

Сам Анатолій Цьось прибув на фронт до воїнів нашої бригади з «подарунками», серед яких були сонячні батареї та лікарські засоби (еліксири та мазі), які виготовляють студенти та викладачі ВНУ імені Лесі Українки, а також волонтерська допомога від наших друзів із Польщі та Франції.

Твердо знаємо, що співпраця між нашою бригадою та ВНУ ім.  Лесі Українки буде не просто результативною, а стане початком великої дружби і єднання між військовими, які захищають Україну, та освітянами, які формують її майбутнє.

*Публікацію створено за сприяння Української Асоціації Медіа Бізнесу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up