Новини

ВОЛИНСЬКИЙ ЩИТ: Своїх не  кидають. Навіть  чотирилапих

Архів
2 переглядів

   Цей пес, Хан, що живе на передньому краї в одному з підрозділів нашої бригади, отримав наскрізне кульове поранення. Здавалося би, що тварина там, де ворожі кулі щохвилини загрожують людям?

Але на передовій надзвичайно цінується життя кожного, хто поряд, у тому числі, й життя чотирилапого побратима, який за час служби став вірним і надійним другом, розрадою серед напружених фронтових буднів. Тому хлопці доклали максимум зусиль для того, аби вилікувати Хана, і нині він, уже одужавши від поранення, «на правах ветерана продовжує службу, користуючись авторитетом в підрозділі». Порятунок Хана став подарунком і для його родини, адже пес зі щирою батьківською відданістю дбає про свою пару і своїх цуценят. І виростуть вони, без сумніву, такими ж героями, як татко.

Зрозуміло, пес, для якого, на щастя, все закінчилося добре, не усвідомлює, за що постраждав, але беззастережно відчуває людську доброту і турботу, розуміє, що його не залишили напризволяще, бо наші вояки, українські військові, своїх не кидають. Навіть чотирилапих…

  Матеріали   до чергового  випуску  «Волинського  щита» у  нашій газеті  надані  прес-службою 14-ї  окремої механізованої  бригади.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up