Новини
Сьогодні
20.07.2024

Волинян запрошують взяти участь у Всеукраїнському літературному конкурсі

Лайфстайл, Новини
171 переглядів

До 1 липня триває прийом робіт на всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!»

Конкурс проводиться у номінації:  художні твори про події та учасників національно-визвольного руху в Україні ХХ-ХХІ століть та волонтерів, добровольців, військовослужбовців, капеланів, медпрацівників, журналістів, які брали або беруть участь у російсько-українській війні, яку розпочала рф у 2014 році.

Вимоги до матеріалів:  нові оригінальні твори написані українською мовою, які раніше не оприлюднювалися, обсяг – до 50 сторінок у форматі Word (міжрядковий інтервал 1,5, шрифт Times New Roman, кегль 14).

Конкурсні матеріали надсилайте за адресою: bibliovv@ukr.net з приміткою «Конкурс, оргкомітет». До нього необхідно додати окремий файл з інформацією про автора за такою формою: назва конкурсної роботи; ПІБ та фото автора у форматі PDF; вік автора, навчальний заклад або місце роботи, фах; електронна пошта і номер мобільного телефону конкурсанта; поштова адреса для пересилки відзнак, якщо конкурсант посяде призове місце.

Запрошують волинян, яким виповнилося 15 років, взяти участь у конкурсі.

Всеукраїнський літературний конкурс «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!» щорічний і проводиться вшосте, він заснований Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги, Організацією українських націоналістів за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Коментарі
Теги: всеукраїнський, Літературний конкурс, Олег Ольжич, Олена Теліга
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up