На головну Інтерв'ю Ворон, які дошкуляють містянам, спробуємо змивати водою

Ворон, які дошкуляють містянам, спробуємо змивати водою

98

   Минулого вівторка  міський голова Петро Саганюк звично зустрівся  із журналістами місцевих засобів масової інформації та  відповів на їхні запитання.

   Напередодні Кабмін погодив кандидатуру нового очільника ОДА. Це давно треба було зробити, а то за пів року, поки область без губернатора, багато назбиралося різних проблем, одна з яких – стан озера Світязь. Судячи з оприлюдненої біографії, він пройшов солідний життєвий шлях, має тяму в керівництві, адже був першим заступником голови Луганської ОДА, а отже орієнтується і в економічних, і у військових питаннях. Думаю, співпраця налагодиться.

- реклама -

   Очікується, що у місті працюватиме голова обласної ради Ірина Вахович. Про що з нею будемо говорити? Плануємо показати важливі інфраструктурні об’єкти. Зокрема, вона хотіла б відвідати школу-інтернат для глухих дітей, ліцей «Центр освіти», інклюзивно-ресурсний центр,  побувати у військових і поцікавитися їхніми проблемами, зокрема й тим злополучним будинком, який уже нарешті на 99 % готовий до здачі в експлуатацію, будівництвом гуртожитків. Запросимо у ТМО, покажемо, що зробили для його розвитку, зокрема й у пологовому відділенні, а також на Вали Городища. Постараємося організувати прес-конференцію, щоб журналісти змогли поставити свої запитання. Але, очевидно, цей візит переноситься на наступний тиждень.

   Чи порушуватимемо питання щодо центру повіту? Не думаю, що це потрібно, адже воно і так практично вирішено. Простим людям має бути зручно добиратися до цього центру. А то можна зробити його і в Горохові або Любишові, а доїхати туди мешканцям повіту як?

   44-квартирний будинок уже майже завершили? Він повністю готовий, були лише певні проблеми з газовиками і документацією. Зараз лишилося ряд юридичних питань – треба присвоїти адресу, наприклад. Але комунікації уже всі підведені. Тож за деякий час будуть вручати ордери на житло.

   У ЗМІ говорять про спалахи інфекційних захворювань, зокрема дифтерії? На щастя, у нас наразі спокійно, і нових випадків захворювання на кір давно не було. Ситуацію відслідковуємо постійно, нагадую медикам і освітянам тримати це на контролі.

   Яка поточна ситуація з будівництвом полігону твердих побутових відходів? Не освоєно більше чотирьох мільйонів гривень. Роботи майже виконані, але є певна невідповідність у документації. Оскільки це тримають під контролем і чиновники, й активісти, то потрібно, щоб усе відповідало букві закону.

   На ярмарку знову мясо продавали не з холодильників? Коли організовували такі заходи на площі, то забезпечили можливість продавцями підключати холодильне обладнання. А в парку достатню кількість розеток і гнізд підключити нема як. Хоча, безперечно, треба м’ясо зберігати в належних умовах, у холодильниках, так буде правильно. Потрібно шукати оптимальне місце для проведення ярмарку і там забезпечувати можливості для продавців, проводити мережі.  Цього разу було 150 учасників, все вдалося організувати нормально, але відчувалося, що місця малувато.

   Як почуваються ворони у сквері біля музею? Їх почали знімати. Але на ярмарку я отримав слушне зауваження: робити це треба не восени, а навесні, коли вони будують гнізда. Цей же чоловік, відставний офіцер, дав ще одну пораду: не скелелаза на допомогу кликати, а поставити пожежну машину і збивати їх струменем води з брандспойта. Біля пожежної станції теж є кілька високих дерев, де гніздуються ворони, тож навесні спробуємо там цей спосіб перевірити.

   А ремонт самої будівлі музею стартував? Провели тендер, його виграла рівненська фірма. Була певна затримка, бо, відповідно до процедури, мали певний час зачекати, отримати дозвіли. Все це зробили, днями перерахували 200 тисяч гривень авансу й очікуємо, що роботи от-от розпочнуться.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

20 − три =