Новини
Сьогодні
20.07.2024

«Воскресіння Атлантів» з-під пера ветерана

У Володимирі відбулася зустріч з талановитою людиною, письменником, активним громадським діячем, публіцистом, військовослужбовцем Богданом Пташником, який презентував свій новий роман-фентезі “Воскресіння Атлантів”.

Богдан – ветеран АТО, воював у добровольчому батальйоні “Донбас”, був поранений у 2014 році у бою під Карлівкою, у лютому 2022 року став знову до лав ЗСУ, але за станом здоров’я повернувся додому.

Роман “Воскресіння Атлантів” – дебютна книга автора, яка розповідає про життя після ядерної війни та про боротьбу людей за виживання в умовах радіоактивного забруднення. У постапокаліптичному світі пощастило (а може, й ні) вижити небагатьом людям та тваринам. Але вони зосталися існувати в іншій реальності: де палюче сонце та радіація забирали життя тих, хто вцілів, де мутації перетворювали людей на монстрів. Ще нещодавно високотехнологічна планета стала скопищем понівечених руїн загиблої цивілізації.

На різних материках люди розвивалися і мутували по-різному. Автор забрав у своїх героїв можливість помирати природною смертю, а ще вони не старіли й не хворіли. Утім людське нутро взяло гору над уцілілими – ті почали воювати.

Цікаво було дізнатися, що роман був написаний за місяць, а зараз автор виношує ідею про його продовження. Він розповів, що першочергово писав книгу для своїх підлітків-синів, щоб заохотити їх до читання. Зізнався, що, будучи такого ж віку, не мав тяги до книг, але зараз його погляди на літературу змінилися. «Намагався писати так, щоби було цікаво підліткам. Потім сюжет так закрутився, що самому стало цікаво, чим він завершиться», – з усмішкою наголосив Богдан, – зазначивши, що намагався вплести в сюжет цінності, притаманні справжньому чоловікові.

Учасникам зустрічі було цікаво дізнатися про майбутні творчі плани письменника,  задати питання, які цікавили, придбати книги з автографом, а також зробити фото на пам’ять.

Богдан Пташник зізнався, що його дуже цікавить недооцінена істориками постать сина гетьмана Війська Запорозького Богдана Хмельницького – Юрія , тож, можливо, у майбутньому напише про нього історичний роман.

Модераторкою зустрічі виступила журналістка Віталіна Макарик. Нначальниця відділу культури і мистецтва Олена Омелюх   побажала  письменнику творчої наснаги та натхнення для написання нових книг і вручила подарунок на згадку.

Любов НЕСТЕРУК,

спеціалістка відділу культури гуманітарного управління міськвиконкому

 

Коментарі
Теги: Богдан Пташник, презентація книги
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up