Новини

Вовчак зарядив бадьорістю та духом перемоги.

Архів
21 переглядів

Володимир-Волинці взяли участь у відзначенні 75-річчя УПА у Вовчаку

В історичному комплексі “Вовчак. Волинська Січ” відбулися заходи, приурочені до 75-ої річниці створення УПА, організовані Волинською “Свободою”.

Участь у них, окрім «свободівців»  з Володимира-Волинського, взяли й численна делегація з Володимира-Волинського, зокрема почесний житель Волині Ярослав Царук, ветеран УПА, учасник бою на Вовчаку Петро Мартинюк, представниці ГО «Союз українок» та активні мешканці міста.

26 серпня у Вовчаку відбулися спортивні змагання з пейнтболу, волейболу, стрільби з пневматичної зброї, перетягування каната, а також шаховий турнір. Володимир-Волинська команда «Свободи» у запеклих поєдинках виборола перше місце у пейнболі, за що з рук коменданта Вовчака Василя Мазурика, отримала почесну грамоту.

Гості урочища переглянули патріотичні фільми, послухали лекцію та поспілкувалися на теми націоналізму з поетом, публіцистом, керівником ГО “Дух нації” Юрієм Руфом. А ввечері відбулося символічне запалення повстанської ватри.

У неділю заходи розпочалися з святкового богослужіння у храмі “Всіх святих землі Української”.  На віче-реквієм виступив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, який завітав на Вовчак. До могил воїнів УПА поклали квіти.

Чудовим був концерт за участю Юрія Поліщука та гурту “Чорні черешні”, воїнів російсько-української війни, лауреатів фестивалю “Пісні, народжені в АТО”. Також гості могли придбати сувеніри, книги, оглянути виставку зброї. А активістки об’єднання українок “Яворина” провели майстер-клас з плетіння вінків. Організатори дійства почастували повстанським кулешем.

Вовчак залишив по собі приємні спогади, зарядив бадьорістю та духом перемоги. У це місце хочеться повертатися і повертатися.

Наша делегація висловлює вдячність міській владі та члену виконкому Олександру Приступі за сприяння у поїздці, зокрема, надання автобуса.

Ярослава ВОЗНЮК.

Коментарі
Теги: ВО "Свобода", Вовчак, Олександр Приступа, УПА, Ярослава Вознюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up