Новини
Сьогодні
20.07.2024

Воїн помер від отриманих травм

Війна, Головне, Громади, Нововолинська
293 переглядів

Болісних утрат зазнає Україна. У боротьбі за волю, незалежність і цілісність країни гинуть мужні воїни, які взяли до рук зброю, щоб протистояти знавіснілим ворогам-загарбникам. До останнього подиху наші захисники стійко і незламно стоять за краще майбутнє для свого народу. Тож пам’ятаймо імена кожного із них.

Микола Бадзюнь

(с. Гряди, Нововолинська ТГ)

У жалобі село Гряди Нововолинської громади – тут оплакують воїна Миколу Бадзюня, 1977 року народження. Військовослужбовець 9 червня помер у лікарні міста Сарни.

Коридором шани зустріли траурний кортеж земляки воїна, який стояв на захисті України. Герой востаннє повернувся до рідного дому. Панахида та прощання із Миколою відбулися у Свято-Казанському храмі села Гряди. Віддати останню шану захиснику прийшли його рідні, друзі, односельчани, побратими. Від імені міського голови Бориса Карпуса та всієї Нововолинської громади висловила співчуття сім’ї військовослужбовця секретар міської ради Надія Жук.

Поховали Миколу Бадзюня з усіма військовими почестями на кладовищі села Гряди. Над його могилою навіки майорітиме синьо-жовтий прапор.

Коментарі
Теги: загиблий, Микола Бадзюнь, Нововолинськ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up