На головну Новини ВПО у Володимирі отримуватимуть продуктові та гігієнічні набори від благодійної організації...

ВПО у Володимирі отримуватимуть продуктові та гігієнічні набори від благодійної організації “Карітас-Волинь”

107

Вимушені переселенці, які зареєстровані та мешкають на території Володимир-Волинської міської територіальної громади, матимуть змогу отримати додаткову допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів, повідомляють у фейсбук-спільноті ТГ.

Першочергово така допомога спрямовується для людей, які екстрено евакуйовувалися із зони бойових дій (протрібно звернутися до”Карітас-Волинь” протягом семи днів з моменту прибуття).

- реклама -

Крім цього, допомогу можуть отримати ВПО таких категорій: сім’я, в якій є людина з інвалідністю (чи важким захворюванням); сім’я, в якій є людина поважного віку (65+); сім’я, в якій дитину виховує тільки матір або батько; багатодітна сім’я; сім’я, що очікує на народження дитини; сім’я, яка має дохід, менший, ніж прожитковий мінімум на одну особу; сім’я, яка має поранених чи втратила рідних; сім’я, житло якої зруйноване; сім’я у надзвичайній побутовій кризі.

Для отримання допомоги необхідно мати документи, які засвідчують особу та довідку ВПО. Для чоловіків від 18 до 60 років потрібна довідка з військкомату.

Особи, які проживають в організованих місцях поселення, повинні заповнити заяви по місцю проживання! А люди, які мешкають в інших місцях на території громади, зможуть подати заяву на отримання допомоги 9 та 10 червня з 11-ї до 16-ї години у приміщенні Центру культурних послуг (РБК), за адресою: вул. Данила Галицького,7, (центральний вхід зі сторони готелю).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 − один =