Новини

Вручено відзнаки «Золотий хрест»

Війна, Зимнівська, Устилузька
337 переглядів

  родині безвісти зниклого солдата з Ворчина

В Устилузькій громаді нагородили безвісти зниклого солдата Івана Сукача, жителя села Ворчин. Почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест» минулого вівторка вручили його мамі Лідії, татові Валерію та синові В’ячеславу Сукачам. Про це повідомили в Устилузькій громаді.

Іван Валерійович Сукач народився 1984 року в селі Сукачі Старовижівського району. В 1989 році сім’я переїхала в село Ворчин. Іван у 2000 році  закінчив Зорянську восьмирічну школу і  вступив до ПТУ  № 21 села Овадно, яке закінчив у 2003 року. Відразу був призваний на строкову службу до лав ЗСУ. З 2005 по 2008 рік служив за контрактом у прикордонних військах. Одружився, виховував сина В’ячеслава. В 2014 році був мобілізований на військову службу, а згодом демобілізувався. Працював у ТзОВ «Прогрес». В грудні 2022 року отримав повістку і був мобілізований у Збройні сили України.

Гідно виконуючи свій військовий обов’язок та беручи участь в обороні держави і стримуючи збройну агресію росії Іван Сукач зник безвісти 26 грудня 2023 року в  районі населеного пункту Синьківка, Куп’янського району, Харківської області.

Та захиснику з Хобултови

Героїв що захищали Україну,  відзначили і у Зимнівській громаді.

У місцевому  будинку культури  сільський голова В’ячеслав Католик разом з начальником Володимир-Волинського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валентином Корнієнком орден “За мужність”, яким посмертно нагороджений  Юрій Амірханян, вручили його дружині Олені.

Медаль “15 років сумлінної служби”, якою  відзначили  загиблого  Івана Ракуленка, отримали  його дружина Анна з сином.

Відзнаку “Золотий хрест” вручено жителю села Хобултова Віталію Волошину.

Коментарі
Теги: Герої, нагороди
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up