Новини

Вручили квіти захисницям

Архів
16 переглядів

   Щирі слова вітань, відзнаки й квіти, святкові мелодії, променисті посмішки – у 14 окремій механізованій бригаді оперативного командування «Захід» відзначили свято Весни.

Під час шикування, на плацу частини командир бригади полковник Олександр Жакун привітав військовослужбовців-жінок та працівників Збройних Сил України зі святом 8 Березня, висловив вдячність за сумлінну службу, витривалість, наполегливість у виконанні завдань, побажав миру, кохання, щастя, благополуччя,оголосив подяки, вручив грамоти та квіти.

    – У нашому воєнному сьогоденні ви без вагань стали на захист своєї держави, проявивши патріотизм, мудрість, мужність, виваженість та відчайдушне бажання наблизити перемогу,   – зазаначив  командир.

Чудовим весняним подарунком для жіноцтва 14 омбр став і концерт оркестру 14 ОМБр під керівництвом його начальника старшого лейтенанта Ярослава Короля. Патріотичні мелодії, романси й сучасні запальні ритми у виконанні оркестрантів, без сумніву, стали запорукою гарного настрою, якого ми всім від душі бажаємо -не тільки в свято, а й щодня!

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up