Новини

Вручили відзнаку «Особистість Кентшина»

Лайфстайл, Міста-партнери
341 переглядів

Оголосили переможців відзнаки «Особистість Кентшина», яка вручається у різних номінаціях. Нею нагороджують людей, які особливо вклалися у розвиток Кентшина, досягли визначних успіхів, допомагали іншим та продемонстрували неабиякі завзяття та креативність.

Так у номінації «Локальна ініціатива року» переміг Лєшек Ящолт, який зініціював спільну безплатну святу вечерю для пенсіонерів. Підприємцем року стала фірма «EKO WOD», яка здійснює чималі інвестиції та надає багато послуг мешканцям краю. «Спортсменом року» назвали Даніеля Голембовсього, засновника та тренера найбільшого у Польщі клубу з гирьового спорту.

У номінації «Громадський діяч року» нагородили Маріуша Баліка, який заснував клуб спортивних ігор, куди, аби провести час без гаджетів, приходять як діти і мо лодь, так і люди старшого віку. «Митцем року» назвали Анджея Франковського, фотографа й засновника Кентшинської фотогрупи. У категорії «Друг природи» відзначили притулок для тварин, який  ще й активно пропагує адопцію серед жителів. Януш Мазуркевич, який від початку повномасштабної війни в України щодня працює у волонтерському центрі, названий «Волонтером року». А в категорії «Амбасадор Кентшина» відзнаку здобув тренер учнівського спортклубу «Олімп» Єжи Прушинський, вихованці якого здобутками привертають увагу спортивної спільноти Польщі до рідного міста.

Коментарі
Теги: Кентшин, нагороди, Польща
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up