На головну Новини Врятованих кажанів повернуть на Волинь

Врятованих кажанів повернуть на Волинь

159

Володимирські зоозахисники хочуть повернути додому кажанів, яких місяць тому знайшли в щілинах старих демонтованих вікон. Нагадаємо, що тоді навколо операції «Порятунок кажанів» об’єднались небайдужі активісти, котрі зібрали кошти на перевезення дев’яти десятків рукокрилих до центру реабілітації кажанів, що у Харкові.

Волонтерка та зоозахисниця Ганна Доскоч поширила у Фейсбуці допис в якому пояснила чому кажани повинні повернутись до нашого міста. Як зазначила жінка, ці тварини приносять величезну користь природі, рятуючи  ліси, поля, сади від нашестя комах. Наприклад, один кажан за ніч може з’їсти до чотирьох тисяч комарів! А ще, поїдаючи мух та комарів, рукокрилі знищують переносників інфекційних захворювань. Якщо ж зважати на той факт, що усі 26 існуючих в Україні видів кажанів, занесені до Червоної книги У ( у рік одна особина народжує лише одне-двох дитинчат!), то врятована колонія з 90 дорослих особин – це для нашого міста неоціненний скарб, вважають зоозахисники.  

- реклама -

«Ми безмежно вдячні співробітникам центру порятунку рукокрилих у м. Харків, які одразу ж погодилися прийняти наших кажанчиків у себе, відгодувати їх та відправити у анабіозний стан додивлятися свої солодкі сни, а також усім небайдужим людям, які пожертвували свої кошти на оплату перевезення рукокрилих на тимчасове перебування у м. Харків. Проте, настав час їм прокидатися, повертатися додому на волю! Сподіваємося, що ви, друзі, підтримаєте нас фінансово й цього разу, щоб довести справу до кінця! Нам потрібно близько 1 тис. гривень. Віримо, що спільними зусиллями у нас все вийде!  Кошти можна перерахувати на рахунок Приват банк – 5168 7427 2221 5773 на ім’я Волошина Наталія Нілівна з позначкою “КАЖАНИ”!!! За отримані кошти прозвітуємо!», – зазначила у своєму дописі Ганна Доскоч.
Для усіх людей, які підтримують  фінансово та морально операцію «Повернення кажанів» активісти готують сюрприз: можливість долучитися до випуску кажанів на волю після їхнього повернення додому.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 − пять =