Новини

Врятуймо рідкісних кажанів

Архів
23 переглядів

   Під час демонтажу старих вікон в одній з установ міста,виявили 89 кажанів, що мирно собі зимували у щілинах. Підприємець, що встановлював вікна, Олег Яскорський, не розгубився,  переклав тварин до коробки і викликав ветеринара. Зараз кажанами виду руда вечірниця, що занесені до Червоної книги, опікуються місцеві зоозахисники, утім найближчим часом їх потрібно транспортувати до Центру порятунку рукокрилих тварин, що у Харкові.

Цю історію поширила у Фейсбуці співробітниця історичного музею ім. О. Дверницького Ганна Доскоч, котрій минулого року вже доводилось рятувати від загибелі 17 кажанів, яких виявили у дуплах спилених дерев.

«Досі перед очима три маленьких тільця, що замерзли, прикриваючись крильцями, бо тим чоловікам було не до порятунку якихось там рукокрилих, що занесені до Червоної книги… На щастя, малюків прихистили в зоопарку у Луцьку, годували, поїли, доглядали. А коли стало досить тепло, випустили на волю», – йдеться у дописі Ганни.

Для дев’яти десятків малюків знайшли прихисток у підвалі будинку зоозахисниці Наталії Волошиної,   котра разом із ще декількома чуйними жінками, поїть  кожного кажанчика водою зі шприца та годує опаришами. На жаль, луцький зоопарк вагається  забрати їх через брак персоналу для догляду цих тварин. Проте їх готові прихистити у єдиному в Україні Центрі порятунку рукокрилих у місті Харків, співробітники якого рятують кажанів з усієї країни, знають про цих істот усе і навіть більше. Проблема – дуже  далека дорога на яку потрібні відповідні витрати.

Тож зоозахисниці просять усіх небайдужих надати посильну допомогу. Кошти можна перерахувати на рахунок 5168 7427 2221 5773 на ім’я Волошина Наталія Нілівна з позначкою «КАЖАНИ».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up