Новини

Всеукраїнська нагорода шестирічної студентки академії «Smartum»

Архів
4 переглядів

Шестирічна володимирчанка Єва Шустовська посіла третє місце у другій  Всеукраїнській олімпіаді «Smartum Territory 2019” з ментальної арифметики , яка відбулася 26 січня у Києві. Дівчинка продемонструвала блискуче вміння подумки проводити складні математичні розрахунки з додавання та віднімання великих чисел на рівні Анзан.

– Донька займається в Академії «SMARTUM» із грудня 2017 року, пройшла програму з додавання і віднімання, отримала відповідні сертифікати. Зараз чекаємо підключення програми до множення і ділення – і будемо опановувати нові знання, – каже мама Єви Оксана.  – На цих заняттях дитина вчиться проводити арифметичні операції в умі – і, водночас, декламувати вірш чи танцювати. Це тренує ліву і праву півкулі головного мозку, розвиває і логіку, і образне мислення. Але для того, щоб був результат, слід займатися щодня. Тому окрім занять в академії робимо вправи і вдома.

Дівчинка брала участь у «Битві талантів», де вразила глядачів математичними здібностями. До Всеукраїнської олімпіади разом з мамою готувалася місяць – і столичне журі гідно оцінило її вміння, нагородивши дипломом за третє місце. Окрім ментальної арифметики, Єва Шустовська має й інші захоплення.  Гімназистка-першокласниця вже другий рік опановує гру на скрипці в музичній школі і займається танцями у клубі спортивного танцю «Грейс» під керівництвом Ірини Божик.

Чи допомагають особливі математичні навички і логічні вправи у повсякденному житті? «О, звісно! Наприклад, Єва може подумки порахувати, скільки касирка у супермаркеті повинна дати здачі, швидше, ніж так набере потрібну суму на клавіатурі», – сміється Євина мама Оксана. І каже, що продавці дуже часто дивуються здібностям маленької дівчинки. А сама вона може бути спокійною: доньку в магазині точно не обрахують.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up