Новини

Вшанували пам’ять Небесної Сотні у Рогожанах

Архів
7 переглядів

Жителі Рогожан  зібралися у будинку культури на вечір пам’яті героїв Небесної Сотні.  Ведуча свята директор Наталія Матіюк ще раз нагадала про події, що відбулися на столичному Майдані Незалежності чотири роки тому і волинян, які там залинули.

Жителі села мали змогу ознайомитися з літературою про ті буремні події та віддати шану полеглим біля стенду пам’яті героїв Небесної Сотні, власноруч виготовлений працівниками будинку культури. Портрети полеглих героїв та інформацію про них ми розмістили на фоні жовто – блакитного полотна, так би мовити, «під прапором стояли – під прапором спочили». Жителі села у жалобі запалили свічку пам’яті , схиляли голови і вшановували подвиг героїв. Серед тих, хто прийшов цього дня до клубу  були і наші односельчани, учасники АТО – Роман Шостакевич і Олександр Пахода.

Біль втрати людських життів емоційно старалася передати у літературно- музичній композиції «Уста говорять: він навіки згинув…» Лесі Українки десятикласниця Лудинської школи, учасниця драматичного гуртка Рогожанського будинку культури Дарина Мартинюк (на знімку).

Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання, після чого селяни переглянули  кінофільм «Зима, що нас змінила».

   Оксана ДОЛГОНЮК,

художній керівник будинку культури с. Рогожани.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up