Новини

Вибори повинні бути чесними. Звернення міського голови

Архів
5 переглядів

Дорогі земляки!

25 жовтня містяни повинні зробити наступний важливий вибір – обрати депутатів обласної , районної, міської, рад та міського голову. Звертаюся до кожного з вас із проханням не ігнорувати місцевих виборів 2020, обов’язково прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос за обраного кандидата.

Шановні містяни! У час, коли  країна потребує єдності та миру, закликаю вас докласти максимум зусиль, аби зробити вибори чесними та прозорими. Обирайте серцем. Підтримуйте людей, в яких впевнені, які поряд  з вами живуть та працюють – порядних, відповідальних і справедливих.

Не дайте скористатися вашим голосом, проголосуйте за добру долю  міста, себе та своїх дітей, своєї родини.  Від того, кого оберемо найближчої неділі, залежатиме наше життя протягом наступних п’яти років. Не відмовляйтесь від свого права голосу, зробіть крок заради розвитку нашого древнього міста.

Хотів би нагадати представникам партій, які провели виборну кампанію:  вибори повинні бути чесними! Цінуйте думку виборців.

Давайте ставитися один до одного толерантно, до рідного міста – шанобливо,  до представників громади, які захищали наші інтереси усі ці роки, – з повагою, до людей, які в подальшому дбатимуть про розвиток Володимира-Волинського, – із великою підтримкою.

І пам’ятайте: любити місто – означає дбати про нього!

Міський  голова  Петро САГАНЮК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up