Новини

Вибираємо педіатра, який про здоров’я вашої дитини дбатиме

Архів
53 переглядів

Із 1 квітня ми самі обиратимемо, у якого лікаря лікуватися.  Аби жителі міста і району могли зорієнтуватися, як визначити для себе лікаря первинної ланки медичної допомоги, з ким із лікарів підписувати декларацію про обслуговування, газета «Слово правди» починає знайомити з ними читачів.

Сьогодні публікуємо список лікарів-педіатрів ТМО. То ж батьки, опікуни, законні представники дітей віком до 18 років можуть вибрати з нього лікаря для своїх нащадків. До речі, слід врахувати, що дитина старша 14-ти років має право обирати лікаря сама.

 

Лілія КАМІНСЬКА. Закінчила Львівський медичний університет за спеціальністю педіатрія. Із 1996 року  працює дільничним педіатром у Володимирі-Волинському.  Пройшла курси післядипломної освіти у 2007, 2012, 2017 роках. Брала участь у конгресі педіатрів у Києві у 2015 році. Лікар вищої категорії.

Валентина КАПЛЕВСЬКА. Випускниця педіатричного факультету Львівського медуніверситету. У 1998 році працювала у школі-інтернаті, наступних чотири роки – в Устилузькій лікарні, із 2003-го – дільничний педіатр амбулаторії загальної практики сімейної медицини у місті. На курсах післядипломної освіти вивчала тему «дитячі інфекційні хвороби».  Має сертифікат про вивчення гастроентерології в педіатрії. Лікар вищої категорії.

Ольга КАЧИНСЬКА. Випускниця Тернопільського медуніверситету.  У Харківській медичній академії післядипломної освіти вдосконалювала знання з теми «Актуальні нейроінфекції у дітей». Учасниця онлайн-конференцій та медичних телемостів «Київ-Луцьк-Львів» з практичної педіатрії. У ТМО працює із 2014 року. Лікар другої категорії.

Марія КОВАЛЬ. Навчалася у Тернопільській медичній академії. У рамках післядипломної освіти поглиблювала знання з педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, в тім числі поліомієліту. Вісім років працювала лікарем-педіатром на Тернопільщині, три роки у терцентрі на Рівненщині, викладала і очолювала відділення у Володимир-Волинському медико-технічному коледжі. Із 2012 року – дільничний педіатр, лікар вищої категорії.

Наталія НАУМИК. Освіту здобула у Дніпропетровській медичній академії, інтернатуру проходила у Львівському університеті. Проблеми медико-соціальної допомоги підліткам, профілактику та лікування інфекційних та соматичних захворювань у дітей, надання медико-соціальних послуг підліткам та молоді й методику добровільного консультування та тестування на ВІЛ у рамках післядипломної освіти вивчала у Харкові та Львові. Дільничним педіатром працює із 2013-го, лікар другої категорії.

   Алла ПАЛАШЕВСЬКА. Закінчила Львівський медичний інститут за спеціальністю педіатрія. Там же регулярно підвищує свій професійний рівень на курсах післядипломної освіти.  Від 1977 року працює дільничним педіатром у амбулаторії загальної практики сімейної медицини у нашому місті. Лікар першої категорії.

Ірина ПАНАСЕВИЧ. Педіатрію вивчала у Львівському медичному інституті, післядипломну освіту здобувала у Харківській академії. Учасниця конгресу педіатрів України у 2014 році. У 2016-му  вивчала метаболічні хвороби та нутрітивну підтримку в клінічній практиці. Два роки працювала в Устилузькій міській лікарні, із 1999-ого – дільничний педіатр у Володимирі-Волинському. Лікар вищої категорії.

Лариса СЛАБКЕВИЧ. Випускниця Львівського медінституту.  У рамках післядипломної освіти поглиблено вивчала аспекти бронхо-легеневої патології у дітей раннього віку, дитячі інфекційні хвороби, надання медико-соціальних послуг підліткам та молоді. Дільничний педіатр із 1996 року, лікар вищої категорії.

Ірина УСТІНОВА. Закінчила Вінницький медичний інститут. Учасниця всеукраїнського конгресу педіатрів 2014 року, телемостів з актуальних проблем практичної педіатрії  «Київ-Луцьк-Львів». Три роки працювала дільничним лікарем-педіатром Оваднівської амбулаторії, із 1991 року – у Володимир-Волинській ЦРЛ. Лікар вищої категорії.

   Галина ХОМЮК.  Педіатрію вивчала у Харківському медінституті. Додаткову освіту здобувала у Харківському й Уральському інститутах удосконалення лікарів, Львівському медуніверситеті післядипломної освіти. Сім років працювала педіатром у Челябінській залізничній поліклініці, 13 – у Волододимир-Волинській ЦРЛ, із 2003-го – завідуюча дитячою консультацією ТМО. Лікар вищої категорії.

Юлія ЯЦУК. Навчалася у Київському університеті імені Богомольця, Львівському імені Данила Галицького за спеціальністю педіатрія. У Харківській академіії післядипломної освіти удосконалювала знання щодо  поліклінічних аспектів профілактичних профщеплень та протоколів меддогляду за дітьми раннього віку. Із 2013 року – дільничний педіатр.

***

Декларації можна починати підписувати з квітня. Для цього, взявши свій  паспорт, податковий номер і мобільний телефон, слід звернутися у медзаклад, де працює бажаний лікар. Якщо  йдеться про педіатра чи сімейного лікаря для дитини, візьміть також свідоцтво про її народження. Уточніть у реєстратурі або в лікаря, чи заклад підключений до системи “Електронне здоров’я”. Це можна перевірити  самостійно в Інтернеті за посиланням: https://goo.gl/MLAuRR. Уповноважена особа закладу первинної медико-санітарної допомоги внесе ваші дані у цю систему “Електронне здоров‘я”. Примірник роздрукованої декларації вам нададуть для перевірки.

Список лікарів, з якими укладатимемо декларації про обслуговування дорослих пацієнтів,   редакція  опубліковує згодом.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up