Новини

Видано понад тисячу дозволів на перебування у прикордонній смузі

Лайфстайл, Новини
221 переглядів

Прикордонники на Волині до вівторка видали 1113 дозволів на право в’їзду, перебування, проживання і проведення робіт у п’ятикілометровій прикордонній смузі. Про це розповіла речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

На розгляді у прикордонників, який триває до 10 днів, перебувають ще 385 заяв на оформлення перепустки. Як додала Маргарита Вершиніна, в наданні дозволу поки нікому відмовлено не було.

В межах Волині прикордонна смуга — це п’ять кілометрів завширшки від лінії державного кордону протяжність якого 432 кілометри. Він пролягає на межі з Білоруссю, і з Польщею.  Є п’ять видів таких дозволів: на в’їзд, проживання, перебування, на проведення робіт і пропуск у прикордонну смугу. Волиняни зможуть отримати дозвіл у 10-денний термін, оформлюватимуть його безплатно.

За відсутність перепустки поки до відповідальності людей не притягають, але надалі передбачений штраф — від 850 гривень.

До прикордонної смуги не належать населені пункти, але щоб люди могли безперешкодно потрапити на поля, пасовиська чи сінокоси, — потрібна посвідка. Її можна безплатно оформити, звернувшись до прикордонників через пошту, електронну адресу і особисто через уповноважену особу

Коментарі
Теги: дозволи, прикордонна смуга
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up