На головну Новини Виграла кораблик для музею

Виграла кораблик для музею

50

Наукова співробітниця Володимир-Волинського історичного музею ім.Омеляна Дверницького Ганна Доскоч перемогла у вікторині від майстра мініатюрних моделей вітрильників у пляшках Володимира Ящука і виграла одну з його робіт. Захований у пляшку вікінгський драккар зі смугастими вітрилами завдяки їй «кинув якір» в музейній експозиції. Це вже другий витвір майстра, який житиме у музеї.

Володимир Ящук, «майстер кораблів» із села Маяки Луцького району, у 2014 році мав персональну виставку в історичному музеї. Подивитися на детальні моделі різноманітних вітрильників, майстерно розміщених у скляних пляшках усіх розмірів і форм, прийшло тоді чимало дітей та дорослих, відгуки були захопленими, пригадує Ганна Доскоч. Припала до душі його творчість і їй. Тож коли пан Володимир на своїй фейсбук-сторінці оголосив конкурс, вирішила взяти участь.

- реклама -

– Завдання було ніби й просте – відгадати, з якого зроблені вітрила корабля, виставленого на фото, – розповідає Ганна. – Але складно виявилося обрати серед безлічі варіантів, адже знаю, що в колекції майстра є вітрильники з парусами із луски, цибулиння, сиру та інших несподіваних матеріалів. Я припустила, що в цій роботі вітрила виконані з… ковбасної шкірки. І відгадала! Так отримала в подарунок для музею ще один кораблик від пана Володимира.

До речі, після закінчення карантину та завершення ремонтних робіт, які тривають у музеї, тут планують ще одну виставку вітрильників у пляшках Володимира Ящука. Тож слідкуйте за анонсами і не прогавте надзвичайно цікаву експозицію!

Віталіна МАКАРИК.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 5 =