На головну Новини Виграні компостери в еко-освітньому конкурсі

Виграні компостери в еко-освітньому конкурсі

31

До числа переможців еко-освітнього конкурсу  «Компола» увійшли Устилузька загальноосвітня школа та спеціалізована школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки». У цих навчальних закладах до 1 вересня встановлять компостери, які компостуватимуть харчові відходи зі шкільних їдалень.

«Компола» – це спільний еко-освітній проект Мінприроди та Міносвіти,  спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. Відбір заявок тривав з 10 по 24 квітня цього року. Проект був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк  і успішно реалізований у 32 навчальних закладах  у різних куточках України.

- реклама -

За результатами конкурсу, у 200 з 400 шкіл, які подавали свої заявки, буде встановлено компостер для переробки харчових відходів.Серед переможців є навчальні заклади з усієї України і навіть прифронтових Луганської та Донецької областей. Так, компостер отримають 12 шкіл-інтернатів, 22 опорні школи,  спеціалізована школа для дітей з особливими потребами та 165 загальноосвітніх шкіл.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 + 15 =