Новини

Виграні у “ЩДК” кошти студенти спрямували на благодійність

Архів
6 переглядів

Напередодні Дня студента у культурно-мистецькому центрі відбулась інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”, організована громадськими організаціями “Нова Ідея” та “Батьківщина молода”. В інтелектуальних змагання взяли участь студенти педагогічного та агротехнічного коледжів та учні вищого професійного училища.
Команди готували по десять запитань для суперників, кожне з яких вартувало грошей, починаючи з 10 гривень і до 100. Тому в кожному турі розігрувались 550 гривень. Коли відповідь неправильна – гроші зараховувались тим, хто ставить запитання. За правилами перемагає та команда, яка дасть більше правильних відповідей.

За підсумками гри отримано такі результати: перше місце – педколедж, який дав 12 правильних відповідей та виграв 1060 гривень; друге – агротехнічний із 10-ма відповідями та сумою у 1330 гривень; третє – ВПУ, яке має 8 відповідей та 910 гривень. Також визначили кращих гравців команд, ними стали: Дмитро Ващук з педколеджу, Анжела Потапова із агроколеджу та Андрій Чуйко із ВПУ. Додаткові премії команди отримали від голови молодіжна ради Максима Климюка.

Виграні кошти студенти вирішили витратити не на власні потреби, а на благодійність – так, учні ВПУ долучать свій приз до необхідної суми на встановлення пам’ятника загиблим воїнам АТО, які навчалися в училищі. Студенти агроколеджу перерахують онкохворій студентці Золочівського коледжу ЛНАУ, а педколедж створить “скриньку добра” для студентів міста, які потрапили в складні умови або в силу життєвих обставин нині потребують фінансової допомоги, і 1330 гривень стане першим внеском.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up