Новини

Вихователь року – з «Вишиванки»

Архів
11 переглядів

Уже традиційний міський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Вихователь року – 2018» знову зібрав представників цієї професії аби з поміж чотирьох вибрати найпрофесійнішого і найкреативнішого. Цього року конкурс тривав два дні  у ДНЗ №7, а організували його міське управління освіти. До нього вихователі готуються заздалегідь та усім колективом, отож їхні перемоги, то спільні здобутки.

Участь у конкурсі брали вихователі з усіх закладів дошкільної освіти міста. ДНЗ №1 представляла Олена Кручкевич, №2 – Тетяна Гуща, № 7 «Волиняночку» – Тетяна Шкрамко, а №8 «Вишиванку» – Наталія Радюк. Вони змагалися в етапах “Оратор” та “Педагогічна лабораторія”, презентували свою групу, розповідали про предметно-розвивальне середовище тощо. Оцінювало виступи учасниць журі у складі методистів і фахівців міського управління освіти та викладачів педагогічного коледжу, і їм довелося вибирати з поміж кращих.

Відтак, кожна вихователь отримала свій титул: Тетяна Шкрамко стала педагогом-ерудитом, Тетяну Гущу визнано найкреативнішою, а Олена Кручкевич перемогла у номінації «педагог-обдарованість». Перемогу ж у цім конкурсі здобула вихователь з «Вишиванки»  Наталія Радюк.

Учасники конкурсу  нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту виконкому та подарунками. Та ще переможниці від міськкому профспілки працівників освіти і науки України вручили путівку на триденний відпочинок на озері Світязь.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up