Новини

Викладач педколеджу став заступником голови Регіональної ради молодих вчених Волині

Архів
14 переглядів

На установчих зборах для формування складу Регіональної ради молодих учених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської ОДА заступником голови ради було обрано кандидата мистецтвознавства, голову циклової (предметної) комісії мистецьких дисциплін Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського Богдана Жулковського. Про це повідомляє сайт ВВПК.

Головою ради було затверджено кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права і процесу СНУ імені Лесі Українки Олену Назарук; першим заступником – доктора фізико-математичних наук, доцента Луцького національного технічного університету Ярослава Пастернака. Заступником, окрім нашого земляка, обрано також викладача Волинського коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Ольгу Гнепу; секретарем – викладача дошкільної педагогіки та окремих методик Луцького педагогічного коледжу Аліну Циплюк.

До Президії ради увійшло 12 осіб, з-поміж представників рад і товариств молодих учених наукових центрів, ключових лабораторій, вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, що розташовані у Волинській області, із розрахунку по одному представнику від товариства молодих вчених, яке виявило бажання делегувати свого представника до складу ради. За пропозицією заступника голови ради Богдана Жулковського, до складу асоційованих членів ради було включено викладача інформатики Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського Василя Цьося.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up