Новини

Викрили поліцейського, який переправляв за кордон ухилянтів

Головне, Новини
539 переглядів

Працівники ДБР у взаємодії з Департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції викрили та затримали правоохоронця, який переправляв чоловіків за кордон під виглядом людей з інвалідністю.

Про це інформує ДБР.

Посадовець одного з правоохоронних органів Волинської області вирішив налагодити схему переправлення ухилянтів. Свої послуги він оцінив у 8 тис. доларів США.

Задокументовано факт, коли «клієнт» на кордоні назвав заздалегідь обумовлений пароль, після чого був оформлений ніби як «особа з інвалідністю за наявності посвідчення». При цьому жодних підтверджуючих документів він не надавав. Наразі «клієнт» вже повернувся в Україну.

Правоохоронець брав гроші трьома траншами: 4,5 тис. доларів США за початок підготовки до виїзду за кордон; 1,5 тис. доларів США безпосередньо перед виїздом за кордон; 2 тис. доларів США після виїзду за кордон, які мала вже передати довірена особа.

Його було затримано саме під час отримання від посередника залишку коштів.

Правоохоронцю повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України з корисливих мотивів, тобто за ознаками злочину передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.

На даний час вирішується питання щодо притягнення до відповідальності його спільників.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up