На головну Новини Виплати допомог на дітей підприємцям на час карантину

Виплати допомог на дітей підприємцям на час карантину

63

Постановою уряду від 22 квітня запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця, на період карантину та на один місяць після дати його відміни.

Така допомога надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до шести років – 1779 гривень; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2218 гривень).

- реклама -

Для призначення допомоги на дітей слід звернутися до органу соціального захисту населення з заявою у паперовій або електронній формі із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку та долучити необхідні документи/відомості у паперовій або електронній формі.

До органу соціального захисту населення подаються: копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років; довідка з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7); копія документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства); копія рішення районної, районної у містах Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Для отримання додаткової інформації про призначення допомоги звертайтеся за адресою: вул. І. Франка, 8, кабінет 8 або за телефоном 3-50-01.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × 1 =