На головну між нами Виправить ніс гіалуронова кислота

Виправить ніс гіалуронова кислота

1516

Новітні препарати сучасної косметології творять справжні дива – тепер аби виправити горбинку на носі, не обов’язково лягати під ніж хірурга, достатньо лише зробити ін’єкцію філера на основі гіалуронової кислоти. Віднедавна такі процедури проводить майстер-косметолог Альона Якимчук у салоні «Tattoo studio».

Безопераційна ринопластика — інноваційний метод корекції невеликих дефектів носа. Це прекрасна альтернатива пластичної операції і унікальна можливість змінити свою зовнішність на краще. Швидкий і безболісний метод, в основі якого лежить ін’єкційне введення спеціальних філерів дозволяє надати носу бажану форму.

- реклама -

– В організмі кожної людини є своя гіалуронова кислота, якої з віком стає менше, тому і поглиблюються мімічні зморшки, стають вужчими губи. Для того, щоб виправити котрийсь із цих недоліків існують філери різних видів: більш легкі за структурою, якими заповняють губи та формують ніс та більш густий філер для підборіддя та вилиць, – розповідає майстер-косметолог. В своїй роботі вона використовує гіпоалергенний філер німецького виробництва, який замовляє індивідуально для кожного клієнта. Для того, щоб навчитись працювати з філером, Альона закінчила спеціальні курси в Луцьку.

З допомогою філера, який вводиться у ті місця, де є дефекти, косметолог буквально «виліплює» вам новий ніс, наче із глини. Для цього є менше однієї хвилини, доки рідина повністю не затвердіє під шкірою. Ефект після процедури зберігається протягом року-півтора. З часом філер майже повністю розчиняється і виводиться організмом, не завдавши йому жодної шкоди.  В тканинах залишається лише один відсоток від ін’єкції, зазначає майстер-косметолог.

Така процедура цілком безпечна, проводиться із застосуванням місцевої анестезії і триває всього 30 хвилин. Перевага безопераційної ринопластики у тому, що ефект зберігається близько року, а далі людина вже  сама вирішує продовжувати їй колоти філер чи ні, а от операція на носі – це  вже на все життя і не факт, що результат вас задовольнить.

– Була у мене клієнтка, яка в дитинстві травмувала носа, від чого він сильно деформувався. Дівчина дуже комплексувала, тож наважилась на безопераційну ринопластику. Після корекції філером у неї повністю змінилась зовнішність. Навіть мама, коли побачила її з новим акуратним носиком, не могла повірити своїм очам, – сміється Альона.

Після першої ін’єкції філеру, приміром, у губи, ефект зазвичай не надто помітний, утім з кожним разом губи стають все виразнішими. Однак тут потрібно вчасно зупинитись, аби не перетворитись на «качечку». У будь якій справі має бути почуття міри, застерігає Альона.

– Серед моїх клієнтів також були дівчата, які кололи філер у губи та вже не могли зупинитись, бо щоразу хотіли зробити їх більшими. В такому разі рішуче відмовляю, адже надлишок філера це не лише естетично непривабливо, а ще і небезпечно, адже всередині можуть утворитись келоїдні рубці, – каже майстер.

Незважаючи на простоту і безпеку інноваційного методу, процедура щодо коригування носа має протипоказання, до яких належать: захворювання аутоімунного характеру; захворювання ендокринної системи (цукровий діабет, гіпо – або гіпертиреоз); гемофілія й інші порушення згортання крові; схильність до утворення келоїдних рубців; онкологічні захворювання; період вагітності і лактації. У ін’єкцій краси є ще один суворе протипоказання  – три дні до та три дні після процедури жодного алкоголю, адже організм може відторгнути філер.

У салоні «Tattoo studio» 1 мл філера на основі гіалуронової кислоти  коштує 3 200 грн. Який саме об’єм потрібен клієнту, майстер визначає під час консультації.

Тетяна ІЗОТОВА.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три + 6 =