Новини

Випускний в університеті третього віку

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
1005 переглядів

Завершився навчальний рІк в університеті третього віку, який уже 11 років працює при територіальному центрі соціального обслуговування Володимира.

Соціальна педагогиня Оксана Бистричан, яка керує університетом, вручила 62 випускникам сертифікати про закінчення навчання на кожному з шести факультетів. Найвідвідуванішим цього року став факультет «Історія рідного краю». Працювали також гуртки «Базові цифрові навички у смартфоні», «В’язання» та «Хор «Журавка».

 

Студентів навчали фахівці педагогічного коледжу, центру культурних послуг, історичного музею, заповідника “Стародавній Володимир”, дитячої художньої школи, на волонтерських засадах – Юлія Слюсарук (гурток в’язання), керівниця хору “Журавка” Ольга Бурляй і начальниця відділу цифрового розвитку та цифровізації міськвиконкому Наталія Єдинак.

 

Одна зі студенток Людмила Богуславська написала вірш про пережиті емоції під час навчального процесу. Антоніна Солодуха та Андрій Музичук, теж у віршованій формі, зізнались у любові до уроків історії та психології.

А викладачка Зінаїда Петровс підготувала у подарунок свій сольний танець.

Додали настрою випускникам учасники гурту «Кумасі», які виступили із мініконцертом, хор «Журавка».

 

Коментарі
Теги: "Володимир, випускний, університет ІІІ віку
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up