Новини

Випускникам «Інкубатора талантів» – керівні посади і житло від «Чебатурочки»

Архів
53 переглядів

Четверо молодих фахівців зайняли керівні посади на птахофабриці. А троє з них ще й одержали ключі від нових службових квартир.

Уже в котре в акціонерному товаристві «Володимир-Волинська птахофабрика» підтвердили, як дбають про працьовитих, креативних, наполегливих, ініціативних співробітників. Ще четверо молодих спеціалістів, здолавши певні випробування, піднялися  на чергову сходинку кар’єри і призначені управлінцями: Ілля Медецький – став директором із постачання,  Інна Куприсюк – заступником головного зоотехніка, Олександр Омельчук – заступником начальника забійного цеху, Ігор Цепко – заступником головного ветеринарного лікаря, крім того, визнані надією компанії.

-Ми вийшли, щоб посміхнутися один одному, – так почала вітати молодих фахівців директор підприємства Аліна Сич, коли персонал офісу зібрався на подвір’ї перед обідньою перервою.  Публічно вітаючи  щасливу четвірку, вона закликала  усіх, небайдужих до долі підприємства, до його майбутнього, тих, хто готовий працювати над саморозвитком і вдосконалюватися, хто відчуває у собі потенціал, також зголошуватися до участі у проекті «Інкубатор талантів». Адже, вболіваючи про перспективи, компанія продовжує вкладати кошти у молодь,  дає максимум можливостей, щоб допомогти у реалізації амбітних цілей. І не лише щодо вузьких професійних напрямків, а й  у плані менеджерського зростання. Директорка привітала новоселів, які цими днями переїздять до придбаних підприємством, відремонтованих за кращими стандартами і  умебльованих та укомплектованих сучасною побутовою технікою квартир. Причому, ті, хто встиг обзавестися нащадками, вселяються у двокімнатні.

Для Ігоря Цепка, котрий зі своєю нареченою одержав однокімнатну, це ще й весільний подарунок. Пані Аліна жартома заохотила своїх ще не одружених підлеглих наслідувати його приклад і також шукати свої половинки у  рідному колективі. Та заінтригувала повідомленням про іще дві придбаних фірмою для працівників квартири.

Винуватці торжества, дякуючи адміністрації за підтримку й нове житло, ділилися з колегами планами змін, які уже взялися впроваджувати.

За словами директора з персоналу Лариси Єгорової, компанія цінує ініціативних людей, прагне вирощувати майбутніх управлінців із власних працівників, які засвідчують бажання і здатність змінюватися, швидко опановують нові знання, займаються самоосвітою. Компанія  вітає відкритість і готовність ділитися цікавою для виробництва інформацією з колегами . Таких тут помічають і підтримують, у них вірять, з ними пов’язують розвиток підприємства.  Компанія запроваджує нові методології в управлінні, працює з передовими  бізнес-тренерами, пропонує  персоналу безплатно отримувати додаткові знання на тренінгах, семінарах, майстер-класах. Якщо, бажаєш стати справжнім управлінцем, опанувати основи менеджменту, але не маєш менеджерської освіти,  компанія готова надати  можливість пройти  спеціальну програму з менеджменту .

Дбає компанія, як розповіла Лариса Єгорова,  не лише про виробництво, а й про гармонійний, здоровий фізичний і духовний розвиток своїх працівників.

– Для нас важливий здоровий спосіб життя і баланс між роботою та особистим часом нашого персоналу. Нещодавно провели День велоспорту, 30 червня відбувся корпоративний забіг вулицею Ковельською, на серпень на стадіоні запланована корпоративна сімейна естафета між підрозділами підприємства.

   Ірина НАДЮКОВА.

 

Коментарі
Теги: "Інкубатор талантів", "Чебатурочка", Ірина Надюкова, Аліна Сич, бізнес, Володимир-Волинська птахофабрика, Лариса Єгорова
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up